X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خبری متاسف کننده  چاپ

تاریخ : یکشنبه 11 بهمن‌ماه سال 1388 در ساعت 12:51 ب.ظ

 

زخمی شدن امیر جماعت تبلیغ جنوب کشور در حادثه ای رانندگی در مسیر چاپ
تاریخ : یکشنبه 11 بهمن 1388
در یک حادثه دلخراش رانندگی در اولین ساعات بامداد امروز ، در مسیر بندرعباس ، زاهدان ، شیخ محسن معتمد و یکی از همراهان ایشان بنام شیخ عبدالمجید کمالی بشدت آسیب دیدند و دو تن از جوانان دعوتگر بندرعباس بنامهای سلیم و اسماعیل که با آنها همسفر بودند ، دار فانی را وداع گفتند.

سنی نیوز : مبنی بر گزارشهای رسیده به پایگاه خبری سنی نیوز ، امیر جماعت تبلیغ جنوب که بهمراه یکی از جوانان فعال دعوت و تبلیغ شهر بندرعباس بنام عبدالمجید کمالی و دو تن دیگر از جوانان دعوتگر روستای چاه فعله بندرعباس با نامهای سلیم و اسماعیل از محل سکونتشان شهر بندرخمیر (مقر مرکز جماعت دعوت و تبلیغ جنوب کشور) ، عازم شهرستان زاهدان بودند تا در اجتماعی که هر دو ماه یکبار در مسجد توحید این شهر و با حضور دعوتگران و فعالان جماعت تبلیغ کشور برگزار می شود شرکت نمایند ، و در ساعات اولیه بامداد امروز شنبه 10 بهمن ماه 1388 در این مسیر دچار حادثه رانندگی شدند و در نتیجه آن دو نفر از همراهان جان خود را از دست دادند و شیخ محسن و شیخ عبدالمجید نیز بشدت زخمی و دچار شکستگی در چند ناحیه از بدن شدند که هم اینک در بیمارستان بستری و بر طبق گفته شاهدان عینی بیهوش می باشند.

شیخ محسن معتمد دعوتگر فعال و جوان بندرخمیر و مسئول جماعت دعوت و تبلیغ در جنوب کشور ، یعنی استانهای هرمزگان و فارس و بوشهر می باشد که نزدیک به دو دهه است که فعالیتهای بی وقفه خود را در مسیر دعوت و اصلاح آغاز نموده است.

پایگاه خبری سنی نیوز با عرض تسلیت به خانواده این دو جوان از دست رفته (سلیم و اسماعیل) و نیز دعای رحمت و مغفرت بر آنها از الله متعال . از همکاران خود و همه شما خوانندگان محترم تقاضای دعای شفای عاجل و طول عمر باعزت را برای شیخ محسن و شیخ عبدالمجید را دارد. 

 

باتشکرازدوست عزیز 

بنده نیزخدمت خانواده عزیزان ازدست رفته عرض تسلیت دارم وبرای بازماندگان ازپیشگاه خداوندطلب صبر وشکیبائی همچنین برای زخمی هاازدرگاه خداوندشفای عاجل مسئلت دارم