X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

عکسهای برترجهان  چاپ

تاریخ : سه‌شنبه 28 دی‌ماه سال 1389 در ساعت 10:43 ق.ظ

 http://axerooz.wordpress.com/2011/01/07/تصاویر-برگزیده-ی-جالب-سال

 

تصاویر برگزیده ی جالب سال 2010 

تفنگداران آمریکایی یک همقطار مجروحشان را به سوی هلیکوپتر امدادی در ایالت ناآرام هلمند در افغانستان انتقال می دهند.


یک دونده ماراتن در جریان رقابت های ورزشی کشورهای عضو کامنولث در شهر دهلی نو.


تصویر دیلما روسف رئیس جمهور منتخب برزیل که جانشین لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا شد. او نخستین زنی است که به مقام ریاست جمهوری کشور برزیل دست یافته است.


یک پلیس ضد شورش یونان در شهر آتن بر اثر پرتاب کوکتل مولوتف توسط تظاهرکنندگان معترض به سیاست های دولت لباسش آتش گرفته است.


زلزله ژانویه 2010 در هائیتی مرگبارترین فاجعه طبیعی سال گذشته بود.تصویر یک کودک که پس از بیش از یک هفته توسط امدادگران از زیر آوار در شهر پورت و پرنس بیرون آورده شده است.


یک داوطلب پلیکانی که آغشته به نفت خام است را از آب های آلوده در ساحل ایالت لوئیزیانا بیرون می کشد.انفجار سکوی نفتی دیپواتر اوریزون در خلیج مکزیک که موجب شد میلیون ها گالن نفت به آب های این خلیج سرازیر شود مهمترین فاجعه زیست محیطی سال گذشته بود.


تصویر دیدنی مناظره رهبران سه حزب عمده بریتانیا قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور. این نخستین بار بود که رهبران احزاب در بریتانیا در یک مناظره تلویزیونی به طور مشترک شرکت می کردند.


یکی از جنجال برانگیزترین صحنه های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی.شوت فرانک لمپارد بازیکن تیم ملی انگلستان بسوی دروازه آلمان موجب شد که توپ بیش از یک متر داخل دروازه شود اما کمک داور اعلام کرد که توپ وارد دروازه نشده است.


کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی در یک مراسم رسمی در شهر پیونگ یانگ به کیم جونگ اون پسر و جانشینش طوری نگاه می کند که ظاهرا در این انتخاب تردید داشته است.


صحنه تظاهرات دانشجویان در شهر لندن و در نزدیکی وست مینستر در اعتراض به طرح جدل برانگیز افزایش هزینه های دانشگاهی